Programok

A 2017/2018-as tanév programterve

Dátum

Esemény

Felelős

2017.08.23.

Vezetőségi értekezlet

Dr. Kovácsné Okler Edit int.v.

2017.08.28.

Alakuló értekezlet

Dr. Kovácsné Okler Edit int.v.

2017.08.29.

Osztályozó- és javító vizsga

Deák Katalin

intézményvezető-helyettes

2017.08.21. – 08. 31.

Tantárgyfelosztás ismertetése, órarendek készítése

Deák Katalin, Hajnal Ferenc intézményvezető-helyettesek,

Pádár Brigitta

2017.08.21- 08.31.

Osztály, dekorációk készítése

Osztályfőnökök

2017.08.29.

Baleset-és tűzvédelmi oktatás

Minden dolgozó

2017.08.31.

Tanévnyitó értekezlet

Dr. Kovácsné Okler Edit int.v

2017.08.30.-08.31.

Tankönyvek felvétele

Vajjon Ágnes és minden nevelő

2017.08.31.

Ügyeleti beosztás elkészítése

Deák Katalin, Hajnal Ferenc

intézményvezető-helyettesek. Pádár Brigitta

2017.09.01.

Ünnepélyes tanévnyitó

Dr. Kovácsné Okler Edit,

Kovács Zsuzsa

2017.09.12.

Szülői értekezlet, SZMK ülés

Osztályfőnökök,

Hajnal Ferenc intézményegység-vezető

2017.09.22.

Tűzriadó

Hajnal Ferenc int.e.vez.

2017.10.06.

Október 6-i megemlékezés

Vajjon Ágnes

2017.11.07.

Fogadó óra

Minden nevelő,

Dr. Kovácsné Okler Edit int,v.

2018.01.23.

Osztályozó értekezlet

Minden nevelő,

Dr. Kovácsné Okler Edit int.v.

2018.01.26.

Osztályozó vizsga

Minden nevelő,

Deák Katalin intézményvezető-helyettes

2018.02.02.

Szülők értesítése a félévi eredményekről

Osztályfőnökök

2018.02.06

Félévi értekezlet

Deák Katalin, Hajnal Ferenc, Nagyfejeő Mihályné intézményvezető-helyettesek

Dr. Kovácsné Okler Edit int.v.

2018.02.13

Szülői értekezlet

Osztályfőnökök,

Deák Katalin intézményvezető-helyettes

2018. április

Koncz Dezső Tanulmányi Verseny -regionális

Simon Ágnes, Hajnal Ferenc

2018. 04.10.

Komplex Tanulmányi Verseny - Megyei

Tóth Orsolya, Kovács Zsuzsa, Deák Katalin

2018.04.10.

Fogadó óra

Minden nevelő

2018.06.14.

Osztályozó értekezlet

Minden nevelő,

Dr. Kovácsné Okler Edit

2018.06.15.

Ballagás

Kozma Éva, Simon Ágnes, Slabéczi Erika

2018.06.20.

Osztályozó vizsga

Vizsgáztató nevelők,

Deák Katalin

2018.06.23.

Tanévzáró

Dr. Kovácsné Okler Edit

2018. 06.

Tanévzáró értekezlet

Dr. Kovácsné Okler Edit int.v.

Nagyfejeő Mihályné

 

 

Időpont

Program címe

Felelősök

Megvalósítók

2017.09.27.

"Nyitott ajtók"

Közös délután szervezése a testvérosztályokkal

  • Ügyességi feladatok párban és csoportban

Kántor Tünde

Andrási Zsuzsa

 

2017.10.10.

Nyílt nap

Bemutatkoznak a tanulásban akadályozott felső tagozat és a fejlesztő iskolai csoportok.

Deák Katalin

Hajnal Ferenc

 

2017.10.12

"Itt van az ősz, itt van újra"

Őszi népszokások

(szürethez kapcsolódó néphagyományok felidézése egy délutáni program keretében)

 

Bálint Orsolya

Novák Noémi

 

 

2017.10.20

"Emlékezzünk"

1956.október 23-ai megemlékezés a hagyományoknak megfelelően

Kozma Éva

Csabai Renáta

 

2017.11.21.

Nyílt nap

Bemutatkoznak az autista csoportok

Deák Katalin

 

2017.12.04.

Fogyatékkal élők világnapja

december 03.

Érzékenyítő tréning általános iskolásoknak

Nagyfejeő Mihályné Gyöngy Judit

 

 

2017.12.06.

Télapó itt van!

Zenés műsor a kollégák közreműködésével

Urbán Adrienn

Kovács Ágnes

 

2017.12.20.

 

Karácsony öröme és fénye

  • Tárgyak készítése (üdvözlő kártya, ajándékok)
  • Gyertyamártogatás

Karácsony illata

Mézeskalács sütése

(a korábbi években megszokott módon, két helyszínen)

Álmos Veronika

Ambrus Ivett

 

 

Tallér Andrea

Aranyos Mária

 

2017.12.22.

Boldog karácsonyt!

Közös gyertyagyújtás és műsor

Aunerné Ambrus Mónika

Koromné Kerekes Eszter

 

2018.01-02.-03.

Környezetvédelem, környezettudatosság

Iskolai rajzpályázat

Sebők Zsolt

 

2018.01.31.

2 X 2 néha 5

Matematika verseny

Tóth Orsolya

Szabó Ildikó

 

 

2018.02.06.

Nyílt nap

Bemutatkozik az értelmileg akadályozottak tagozata, a Készségfejlesztő szakiskola és a „Kincsesláda” program. 

Hajnal Ferenc

Nagyfejeő Mihályné Gyöngy Judit

 

2018.02.17.

 

Alapítványi bál

 

Alapítvány –

Helmeczi Ildikó

Közalkalmazotti Tanács,

Dr. Kovácsné Okler Edit

Az alapítványi bál előkészítésébe, megszervezésébe, megvalósításába az intézmény minden dolgozója aktívan részt vesz

 

2018.02.28.

 

Kiszebáb égetése

Kiszebáb készítése, égetése (technika, vagy életvitel órán elkészített bábok égetése a 2. szünetben)

 

Bokánné Guth Tímea

Czinege Nóra

Életvitelt-technikát tanító pedagógusok

- bábkészítés

kiszebáb égetés-osztályfőnökök

 

 

2018.03.02.

Itt a farsang, áll a bál – jelmezbál

.

 

Pádár Brigitta

Baginé Dános Gabriella

 

2018.03.07.

   Helyesírási verseny

 

 

Bende-Sebestyén Gabriella

Bede Krisztina

 

2018.03.14.

Éljen a forradalom! –

Emlékezés 1848. március 15-re.

 

Skultétiné Annók Ágnes

Fábián Anett

 

2018.03.20.

Nyílt nap

Bemutatkoznak az értelmileg akadályozottak óvodai csoportjai és a tanulásban akadályozottak alsó tagozata.

Hajnal Ferenc

Deák Katalin

 

2018. 03.22.

Víz világnapja

Környezetvédelem

 

Fejes István

Jónás Gábor

 

2018.03.27..

Játékos Húsvét – Játszóház

Várjuk a locsolkodókat – Tojásfestés

Cser Andrea

Nagy Anett

 

 

2018.04.05.

Egészségünkre!

Az egészségügyi világnap április 7.

Dobos Anett

Kiss Ildikó

 

2018.04.11.

Költészet napja

 versmondó verseny

Böjti Tamásné

 

2018.04.17.

Erőpróba ABC országban - olvasásverseny

 

Vajjon Ágnes

 

2018. 04.18.

Érzékenyítő tréning középiskolások részére

Bóka Barbara

 

2018.04.20.

Föld napja

 

Bozsó Krisztina

Kovács Nikoletta

 

 

Győzzön a jobbik! –

Liget kupa sportverseny

 

Auner Zoltán

 

2018.04.27.

Színes papírszalagok kavalkádja –

Májusfa állítás

Katona Brigitta

 

2018.05.18.

Madarak fák napja

Végzős osztályok faültetése

(május 20.)

Kozma Éva

 

2018.05.

DÖK nap

 

Kovács Zsuzsa

 

2018.05.23.

Kié lesz a korona?-

Pünkösdi királyválasztás

Sokváriné Godra Györgyi

Sipos Tiborné

 

2018. június

Játsszunk most együtt! – Gyermeknap

 

Csontosné Csécsei Magdolna

Ignácz Róbertné

 

2018. június

A Készségfejlesztő Szakiskola tanulóinak ballagása.

 

Slabéczi Erika

 

2018. június

Ballagás

 

Kozma Éva

 

2018. június

Szakmai tapasztalatcsere

 

Dr. Kovácsné Okler Edit

 

2018. június

Tanévzáró

 

Dr. Kovácsné Okler Edit

 

 

 

A FODISZ által szervezett megyei és országos sportversenyek helyszínei és időpontjai – Auner Zoltán

 

Szabadidősport

Sportág

A verseny megnevezése

Korcsoport

Időpont

Helyszín

megyei szabadidősport esemény

Megyei Tiszaligeti Sportnap

I-VI. és felnőttek

2018.04.24.

Szolnok, Tiszaliget

Most mi sportolunk!

pedagógusok tanév végi sportnapja

Most mi sportolunk! - Szolnok

felnőttek

2018.06.19.

Homok

bowling

Mihalcsik István bowling emléktorna

I-VI. és felnőttek

2017.11.21.

Szolnok

ügyességi verseny

Liget Kupa

I-VI. és felnőttek

2018.05.15.

Szolnok

mini golf

Mini golf szabadidős program

I-VI. és felnőttek

2017.09.26.

Szolnok

Diákolimpia versenysport

Sportág

A verseny megnevezése

Korcsoport

Időpont

Helyszín

atlétika (ősz)

TANAK megyei

 

III–IV.

2017.09.19.

Karcag

labdarúgás

TANAK megyei

III–IV.

2017.10.03.

Homok

terematlétika

TANAK megyei

I-II.

2017.11.07.

Karcag

asztalitenisz (ősz)

TANAK megyei

III–IV. és V-VI.

2017.11.28.

Szolnok

sorverseny

ÉRTAK Sorverseny Országos Döntő

III-IV.

2017.november

egyeztetés alatt

zsinórlabda

TANAK megyei

III–IV.

2017.12.12.

Homok

terematlétika

TANAK Diákolimpia Országos Döntő

I-II.

2017. december

egyeztetés alatt

asztalitenisz (tavasz)

TANAK megyei

III–IV. és V-VI.

2018.01.16.

Szolnok

zsinórlabda

TANAK Diákolimpia Regionális Elődöntő

III-IV.

2018. január

egyeztetés alatt

asztalitenisz

TANAK Diákolimpia Országos Döntő

III-IV.

2018. január

egyeztetés alatt

sorverseny

TANAK megyei

I-II.

2018.02.06.

Karcag

zsinórlabda

TANAK Diákolimpia Országos Döntő

III-IV.

2018.február

egyeztetés alatt

labdarúgás (tavasz)

TANAK megyei

III–IV.

2018.03.20.

Homok

asztalitenisz

TANAK/ÉRTAK Szakiskolások Országos Sportfesztiválja

V-VI.

2018. március

egyeztetés alatt

zsinórlabda

ÉRTAK Diákolimpia Országos Döntő

III-IV.

2018. március

egyeztetés alatt

mezei futás

TANAK/ÉRTAK megyei

I-VI.

2018.04.10.

Homok

sorverseny

TANAK Diákolimpia Országos Döntő

I-II.

2018. április

egyeztetés alatt

atlétika (tavasz)

TANAK megyei

III–IV.

2018.05.08.

Karcag

asztalitenisz

TANAK/ÉRTAK Szakiskolások Országos Sportfesztiválja

V-VI.

2018. május

egyeztetés alatt

labdarúgás

TANAK Diákolimpia Országos Döntő

III-IV.

2018. május

egyeztetés alatt

atlétika

TANAK Diákolimpia Országos Döntő

III-IV.

2018. május

egyeztetés alatt

mezei futás

TANAK/ÉRTAK Diákolimpia Országos Döntő

I-VI.

2018. június

egyeztetés alatt

 

AUTISTA, ÉRTELMI AKADÁLYOZOTT TANULÓK SPORT NAPTÁRA

Időpont

Sportág

A Verseny megnevezése

Szervező

Helyszín

Résztvevők

2017.

IX.6-10

nem releváns

I. Autista Európai Sport Találkozó

AOSZ

Olaszország

1 fő

2017.IX.9.

Atlétika

Regionális

MSOSZ

Szolnok

10 fő

 

2017.IX.12.

 

Labdarúgás

Egyesített

Országos Hársfa Kupa

 

MSOSZ

 

Budapest

 

12 fő

2017.IX.19.

Tenisz

Országos

MSOSZ

Budapest

10 fő

2017.IX.28.

Labdarúgás

Regionális

MSOSZ

Hódmezővásárhely

12 fő

2017.X.15.

SPAR Maraton

Országos

FODISZ

Budapest

8 fő

2017.X.29.

Bowling

Regionális

MSOSZ

Budapest

6 fő

2017. XI.

sorváltó

Országos

FODISZ

egyeztetés alatt

12 fő

2017.XII.2.

Bowling

Országos

MSOSZ

Szolnok

8 fő

2017.XII.

Labdarúgás

meghívásos

Csalogány SE

Budapest

10 fő

2017. XII.

Sorváltó

meghívásos

Losonci SE

Cegléd

8 fő

2018. II.

Tenisz

Országos

MSOSZ

Budapest

10 fő

2018.III.

Zsinórlabda

Országos

FODISZ

egyeztetés alatt

6 fő

2018.IV.10.

Mezei futás

Megyei

FODISZ

Homok

8 fő

2018.VI.

Mezei futás

Országos

FODISZ

egyeztetés alatt

függőben

2018.VI.

Tenisz

Országos

MSOSZ

Hódmezővásárhely

10 fő

2018.VI.

Tenisz Tábor

meghívásos

MSOSZ

Zánka

10 fő

 

2017. oktember
ke sz cs sz va
39------1
402345678
419101112131415
4216171819202122
4323242526272829
443031-----

Hasznos linkek

55 éves jubileumi gála (video)

Iskolai eszközkölcsönző

Könyvtárunk honlapja

Liget Úti Iskola bemutatkozó filmje (videó)

Segítő szolgálatok a szolnoki iskolákban! (videó)


&

© OGP-WebStúdió